Kierowca bmw przebił się przez barierki na węźle Wschód
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (26 sierpnia) około godz. 11.20 na węźle Wschód 42-letni mężczyzna wypadł z trasy i przebił się bmw przez barierki. Na szczęście nikomu nic się nie stało, całe zdarzenie zakończyło się mandatem karnym. Zobacz zdjęcia.