UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam sa wypadki bo kierowcy za szybko jeżdzą i wyprzedzaja pod górke bo im sie spieszy a czesto tam jeżdżę
kim
Tam sa wypadki bo kierowcy za szybko jeżdzą i wyprzedzaja pod górke bo im sie spieszy a czesto tam jeżdżę
kim