UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Semper paratus - Dostałem łapkę w dół. .. Wow czyli co jak ktoś umiera w wypadku to trzeba tylko patrzeć i focie na FB robić. .. ?!?

Semper paratus

Anuluj