UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy policję możemy ogladać tylko, gdy zdarza się wypadek, zero prewencji, Miedzy elblagiem a gdanskiem powinni STAC, przynajmniej w dwoch miejscach. Znajomy regularnie jezdzący na Niemcy przez Chojnice, Wałcz, Kołbaskowo w 9 na 10 przypadkach pierwszą policję widzi w niemczech, na granicy. System nierobstwa polskiej policji wola o pomstę. Stąd efekt tylu zabitych i rannych. Ale wladzy to nie obchodzi.