UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy policję możemy ogladać tylko, gdy zdarza się wypadek, zero prewencji, Miedzy elblagiem a gdanskiem powinni STAC, przynajmniej w dwoch miejscach. Znajomy regularnie jezdzący na Niemcy przez Chojnice, Wałcz, Kołbaskowo w 9 na 10 przypadkach pierwszą policję widzi w niemczech, na granicy. System nierobstwa polskiej policji wola o pomstę. Stąd efekt tylu zabitych i rannych. Ale wladzy to nie obchodzi.