UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ludzi, ale jak patrzę jak warszfka nagina nad morze i to co niektórzy wyprawiają na drodze to ręce opadaja.
Wojcio90
Szkoda ludzi, ale jak patrzę jak warszfka nagina nad morze i to co niektórzy wyprawiają na drodze to ręce opadaja.
Wojcio90