UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda ludzi, ale jak patrzę jak warszfka nagina nad morze i to co niektórzy wyprawiają na drodze to ręce opadaja.

Wojcio90

Anuluj