A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Policja pojechala na lapanke do Warszawy?Zamiast brac sie za robote znowu maja ludzie pmagac a oni pozniej sie chcwala jacy to wspaniali. Do lapania w kilu jednego dzieciaka to byc moze. A na fotce rzeczywiscie widac jak chowaja pod bluza za nadgarstkiem. Wziął i juz nie odlozyl
Pokaz mi w mojej wiadomości zdanie, w którym napisałem, że nie kradną. Odniosłem się tylko do tego, że mają maseczki.
Jesteście mało spostrzegwaczy. Widać zę koleś w ciemnej bluzie chowa flakonik do rękawa.
weź słownik języka polskiego, bo aż trudno to czytać
akcja w maju a oni budzą się w sierpniu, w sumie to dobrze że nie w przyszłym roku
Koleś z krowim plackiem na głowie, ciekawa fryzura. ..
jaka policja takie materiały szkoda strzępić języka na tych (i tu sobie dopowiedzieć każdy może co chce). .. udaczników. .. .
co innego byś pisał gdyby okradali Twój sklep