Wybrany wątek opinii

Co to za zdiencie ze nie morzna powiekszyc napewno na innei kamerze widac twarze tyh gosci tylko tszeba pszeirzec monitoring i wtedy zdiencie wstawic
(2020.08.12)
do szkoły chodziłeś ?
(2020.08.12)
weź słownik języka polskiego, bo aż trudno to czytać
(2020.08.13)
Powrót do komentarzy