Wybrany wątek opinii
Co to za zdiencie ze nie morzna powiekszyc napewno na innei kamerze widac twarze tyh gosci tylko tszeba pszeirzec monitoring i wtedy zdiencie wstawic
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
do szkoły chodziłeś ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
weź słownik języka polskiego, bo aż trudno to czytać
Do moderacji
Odpowiedz
1
1