UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policja pojechala na lapanke do Warszawy?Zamiast brac sie za robote znowu maja ludzie pmagac a oni pozniej sie chcwala jacy to wspaniali. Do lapania w kilu jednego dzieciaka to byc moze. A na fotce rzeczywiscie widac jak chowaja pod bluza za nadgarstkiem. Wziął i juz nie odlozyl