28
12.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do szkoły chodziłeś ?
(2020.08.12)
jak zwykle nieudolna policja szuka ludzi którzy za nich zrobią robotę i podadzą na tacy a oni ogłoszą sukces i podciągną statystyki wykrywalności
(2020.08.12)
@już niedługo wieś Elbląg - przecież widać jak "gość"chowa flakon w rękaw
(2020.08.12)
Mamy polowę sierpnia, 3 miesiące po kradzieży. Czy policji nie zależy na zlapaniu sprawców, tylko na umorzeniu ?
(2020.08.12)

info

6  
  1
dziewczynom zamazali twarze bo na pewno ich nie znaly. ..
(2020.08.12)

info

3  
  1
ten w czarnym to Rafonix
(2020.08.12)

info

1  
  1
łobuz kocha najbardziej haha, ale wstyd w sumie kraść, powinni łapy ucinać
kar00la (2020.08.12)

info

3  
  1
Butapren się skończył? I za pachnidła "siem wziali"? PS. Piszem tak jak kcem - tak jak Pan Prezes w Sejmie se gadał!!
wąchacz (2020.08.12)

info

0  
  0
COVIDIAN teraz trudno rozpoznać. Wyznawcy nowej religii noszą wszak majtki na twarzach.
(2020.08.12)

info

1  
  1
@Wstyd mi za was - młotku wsadzaja pod bluze za nadgarstkiem
(2020.08.13)