A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do szkoły chodziłeś ?
jak zwykle nieudolna policja szuka ludzi którzy za nich zrobią robotę i podadzą na tacy a oni ogłoszą sukces i podciągną statystyki wykrywalności
@już niedługo wieś Elbląg - przecież widać jak "gość"chowa flakon w rękaw
Mamy polowę sierpnia, 3 miesiące po kradzieży.
Czy policji nie zależy na zlapaniu sprawców, tylko na umorzeniu ?
dziewczynom zamazali twarze bo na pewno ich nie znaly. ..
ten w czarnym to Rafonix
łobuz kocha najbardziej haha, ale wstyd w sumie kraść, powinni łapy ucinać
Butapren się skończył? I za pachnidła "siem wziali"?
PS. Piszem tak jak kcem - tak jak Pan Prezes w Sejmie se gadał!!
COVIDIAN teraz trudno rozpoznać. Wyznawcy nowej religii noszą wszak majtki na twarzach.
@Wstyd mi za was - młotku wsadzaja pod bluze za nadgarstkiem