UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policja pojechala na lapanke do Warszawy?Zamiast brac sie za robote znowu maja ludzie pmagac a oni pozniej sie chcwala jacy to wspaniali. Do lapania w kilu jednego dzieciaka to byc moze. A na fotce rzeczywiscie widac jak chowaja pod bluza za nadgarstkiem. Wziął i juz nie odlozyl