UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy polowę sierpnia, 3 miesiące po kradzieży. Czy policji nie zależy na zlapaniu sprawców, tylko na umorzeniu ?
Mamy polowę sierpnia, 3 miesiące po kradzieży. Czy policji nie zależy na zlapaniu sprawców, tylko na umorzeniu ?