Policja poszukuje tych osób

28
12.08.2020
Elbląscy policjanci szukają osób, które 23 maja tego roku odwiedziły jeden ze sklepów drogeryjnych w Centrum Handlowym Ogrody. Zobacz film. 

Po ich wyjściu okazało się, że obsługa sklepu nie może doliczyć się flakoników z drogimi perfumami o łącznej wartości 650 złotych. A że w sklepie tym jest sporo kamer to znaleziono takie oto nagranie. Policja ustala obecnie tożsamość osób uwidocznionych na filmie. Jeżeli ktoś rozpoznaje pokazane osoby to informację o tym można przekazać pod nr tel 47 734 16 21 lub mailowo na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl

 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rozpoznaje! Zwłaszcza z tymi pikselami na twarzy. ..
ehhh (2020.08.12)
@ehhh - Tylko że tu chodzi o tych kolesi a nie o nią
Jupi (2020.08.12)
Toc to totalna bzdura a ta fotka niczego nie dowodzi. Co z tego ze stoja i patrza? A moze chca ich ukarac za brak maseczek? Zaczyna mnie to rozmieszac.
Wstyd mi za was (2020.08.12)
niech pieski wezmą pieski powąchają flakoniki i w teren!
brunonz (2020.08.12)

info

5  
  6
"Policja ustala obecnie tożsamość osób uwidocznionych na filmie"to gdzie ten film, skoro tak wam zalezy zeby ich znaleźć to ja dziekuje za taka pomoc w formie klatki na ktorej g widac, poprostu niepotraficie wymaskowac tej pani idziecie na latwizne, udajecie ze wam zalezy
(2020.08.12)

info

4  
  4
Co to za zdiencie ze nie morzna powiekszyc napewno na innei kamerze widac twarze tyh gosci tylko tszeba pszeirzec monitoring i wtedy zdiencie wstawic
(2020.08.12)
@Jupi - Aaaaa sorki, z tego kąta też ich poznaje!
ehhh2 (2020.08.12)
Myślałem że chodzi o nosicieli zbrodniczego internacjonalistycznego Coronawirusa, a tu tylko podejrzenia o kradzeż ! Komuś się wydaje że ukradli czy kazdego kto stał przy tejże półce bedziecie podejrzewać że może być złodziejem, tak przez analogię. W obecnym naciąganym w kierunku plandemii stanie prawnym kazdy obywatel jest podejrzany o bycie zakażonym covidem. No ale podobno są również i takie przypadki gdzie osoba nie testowana (watpliwym testem)była wskazywana jako osoba zakażona. Jest jeszcze inna hipoteza dlaczego akurat ci dwaj na zdjeciu. No bo jako uświadomieni obywatele (znajacy wyrok sądu z Kościana)nie zamaskowali się szmatami na twarzy i teraz łatwiej będzie zidentyfikować
Jesica (2020.08.12)

info

2  
  6
@Wstyd mi za was - Przecież mają maseczki. ..
już niedługo wieś Elbląg (2020.08.12)
Z tego zdjęcia nie podobni do nikogo.
(2020.08.12)

info

4  
  1