UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka wiara? Jaka tradycja? Kiedyś tradycją było trzymanie psa na łańcuchu w 30 stopniowym upale. To teraz też mamy tak robić bo to tradycja.


Anuluj