Wybrany wątek opinii
same znawczyki tutaj. .co Boga w sercu nie mają, będę się za was modlił, bo pobłądziliście.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@Adversae res admonent religion - Kleru w sercu nie mamy, nie myl z Bogiem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Adversae res admonent religion - Mówisz o Bogu, a pewnie pomodlisz się do Maryi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
czczę Boga i Maryję. Tobie za to brakuje podstawowej wiedzy o dogmatach kolego.
"znafczyki"wszędzie. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
0