Wybrany wątek opinii

same znawczyki tutaj. .co Boga w sercu nie mają, będę się za was modlił, bo pobłądziliście.
Adversae res admonent religion (2020.08.12)
@Adversae res admonent religion - Kleru w sercu nie mamy, nie myl z Bogiem.
(2020.08.12)
@Adversae res admonent religion - Mówisz o Bogu, a pewnie pomodlisz się do Maryi.
(2020.08.12)
czczę Boga i Maryję. Tobie za to brakuje podstawowej wiedzy o dogmatach kolego. "znafczyki"wszędzie. .
Adversae res admonent religion (2020.08.14)
Powrót do komentarzy