UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To już raczej nie ma nic wspólnego z wiarą i tradycją, a z ciemnogrodem i zacofaniem. A tak swoją drogą to bardzo odpowiedzialni ci katolicy - w tych czasach pchać się w wielkie skupisko ludzi BRAWO. Tylko jak się zarazicie to nie wasza wiara będzie was ratować tylklo prawdziwi Bogowie - LEKARZE, RATOWNICY I PIELĘGNIARKI. !!!!
Limo