UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"przyznano mu też mandat drogowy za 100 zł. "dobrze ze nie na 100 zł albo ze 100 zł, w tej Policji to tacy ludzie pracuja jak w tej gazecie, nie sprawdza dokladnie o co kaman, . .. .. "W takich sytuacjach jest 14 dni na odwołanie się od decyzji sądu, by mógł rozpocząć się proces. "jaki proces ? sadowy czy odwolawczy. .. (wiadomo ktory. .. bo o nim mowa). i pytanie skoro jest taki niewinny i chce naglosnic sprawe byc medialny to czemu ukrywacie nazwisko Sebastiana i okreslacie go waszym czytelnikiem, i jeszcze kwestia czy nie dzialaja w zmowie, sebix dogadal sie z "prawdziwym"zlodziejem zeby go kryc (sam przyznal ze "on"go zna)a teraz robi z siebie ofiare, tamten jest na wolnosci a tego Seby teraz nie moga zkazac bo jest niewinny. .. podobna sprawa byla z blizniakami Karolem i Kamilem, jechali samochodem z 18-letnią Angeliką. Dziewczyna w wyniku wypadku zginęła na miejscu. Żaden z chłopaków nie przyznał się do kierowania autem, obaj byli pijani. Prokuratura jest bezradna, i wyjdzie na to ze gazeta mu pomaga i tez powinniscie dostac kare za wspoludzial

i co teras