UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem osobą wierzącą, ale w dobie pandemii nie wybrałabym się na pielgrzymkę. za duże ryzyko. Chociaż Mateuszek twierdzi. , żeby się nie bać, pandemia odpuszcza. .Ciekawe gdzie dalej po 400,500 osób zakażonych. .. brak rozsądku w ludziach, łącznie z Mateuszkiem. .. Ale zdrowia życzę

Bgif