Wybrany wątek opinii

Jestem osobą wierzącą, ale w dobie pandemii nie wybrałabym się na pielgrzymkę. za duże ryzyko. Chociaż Mateuszek twierdzi. , żeby się nie bać, pandemia odpuszcza. .Ciekawe gdzie dalej po 400,500 osób zakażonych. .. brak rozsądku w ludziach, łącznie z Mateuszkiem. .. Ale zdrowia życzę
Bgif (2020.07.28)
@Bgif - mądrości oczekuj od mądrych.
(2020.07.28)
Powrót do komentarzy