A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To ma dużo więcej jak 1 ha
@rb - To prawda, jeszcze po 2000 roku jeździło się tam na szkolne biwaki, pływało, było bezpiecznie, nawet na 2 stronę.
To był mój siostrzeniec uważaj żeby tobie noga się nie poslizgnela