53
20.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To ma dużo więcej jak 1 ha
(2020.07.23)
@rb - To prawda, jeszcze po 2000 roku jeździło się tam na szkolne biwaki, pływało, było bezpiecznie, nawet na 2 stronę.
(2020.07.23)
To był mój siostrzeniec uważaj żeby tobie noga się nie poslizgnela
(2020.07.24)