UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Stop kretynom - no i co z tego, tutaj jest post a nie cmentarz, codziennie ktos sie topi, ale juz nic nie mozna powiedziec, na walwel z nim i oglosic go swietym, smierc jest banalem przed ktorym ludzie maja drzec


Anuluj