Galeria pod psem i kotem (odc.109)

11
19.07.2020
Galeria pod psem i kotem (odc.109)
fot.arch. schroniska
Jedne uwielbiają się bawić, drugie wolą spokojniej spędzać czas. Niektóre od razu nawiązują nić przyjaźni, inne potrzebują nieco więcej czasu. Wszystkie łączy to, że czekają na kogoś, dla kogo będą ważne. Zwierzaki z elbląskiego schroniska najbardziej potrzebują ciepłego domu, w którym będą szczęśliwe. Może znajdą go u was? Zobacz zdjęcia. 

Dzisiaj poznajcie kota Wacka oraz psa Tropka. Te zwierzaki już kilka lat czekają w schronisku na nowych właścicieli. 

Wacek przebywa w schronisku już od września 2016 roku. Trafił tutaj, gdy miał sześć tygodni. To piękny kocur o rudo-białym umaszczeniu. W schronisku Wacek jest płochliwy. Wierzymy, że znajdzie nowy dom i kochających właścicieli. 

Tropek trafił do schroniska w marcu .2017 roku z miejscowości Tropy Elbląskie. Jest bardzo przyjazny względem ludzi i innych zwierząt. Tropek jest w średnim wieku. Niestety piesek jest niewidomy. Kto go przygarnie i da mu dom?

Informacje o adopcji w linku.

 

oprac.daw

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Po kiego Wacława, ta galeria pod psem i kotem jest przedstawiana? Weźcie przykład z Trójmiasto. pl Oni tam wymyślają i wyciągają za uszy ciekawe problemu/informacje. A portel. pl kotki i piseki ma do zaproponowania. Przypominam, że Waszą stronę odiwedzają nie tylko wiesniaki, czy inne osobniki z IQ 60.
Gosc9977 (2020.07.19)
dokładnie same bzdury i śmieszne problemy bo do poważnych trzeba poważnych ludzi aby je zinterpretować i opisać
(2020.07.19)

info

2  
  8
@Gosc9977 - humanizacja zierzat
(2020.07.19)
zaraz puszcze pawia w tym świecie zwierzątka w końcu zeżrą tych lewaków
(2020.07.19)
puść, już!
(2020.07.19)
Dla mnie bardziej palącym tematem jest ten hałasujący, warczący nad Elblągiem, cały weekend samolot. Dlaczego nikt się tym nie interesuje?!!!Przecież ten dźwięk jest drażniący, irytujący. Czy naprawdę w tym mieście nikomu to nie przeszkadza?
(2020.07.19)
Cały weekend to warczy i warczy. Zaczęło się w piątek. W piątek latał do godz. 22 wczoraj cały dzień i dziś od rana. Głowa pęka od tego warkotu, szczególnie gdy jest tak upalnie i dużo czasu spędza się na zewnątrz. Nawet wspomniane w tym artykule kotki i pieski są tym zmęczone. Może, jeżeli nikogo nie obchodzi, że ten warkoczący samolot przeszkadza mieszkańcom, to może trzeba z innej strony. Pieski i kotki też nie ciepią tego warkotu.
(2020.07.19)

info

2  
  6
od 4 godzin szukamy setera ma na imie Mazi ktoś coś wie prosze o kontakt 513419978
(2020.07.19)

info

0  
  0
"Dlaczego nikt się tym nie interesuje?"Bo nikomu normalnemu ten samolot nie przeszkadza, rozumiesz?
(2020.07.19)
Dzięki. Pies się odnalazł cały i zdrowy.
(2020.07.20)

info

1  
  0