UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po kiego Wacława, ta galeria pod psem i kotem jest przedstawiana? Weźcie przykład z Trójmiasto. pl Oni tam wymyślają i wyciągają za uszy ciekawe problemu/informacje. A portel. pl kotki i piseki ma do zaproponowania. Przypominam, że Waszą stronę odiwedzają nie tylko wiesniaki, czy inne osobniki z IQ 60.

Gosc9977