UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie bardziej palącym tematem jest ten hałasujący, warczący nad Elblągiem, cały weekend samolot. Dlaczego nikt się tym nie interesuje?!!!Przecież ten dźwięk jest drażniący, irytujący. Czy naprawdę w tym mieście nikomu to nie przeszkadza?


Anuluj