UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cały weekend to warczy i warczy. Zaczęło się w piątek. W piątek latał do godz. 22 wczoraj cały dzień i dziś od rana. Głowa pęka od tego warkotu, szczególnie gdy jest tak upalnie i dużo czasu spędza się na zewnątrz. Nawet wspomniane w tym artykule kotki i pieski są tym zmęczone. Może, jeżeli nikogo nie obchodzi, że ten warkoczący samolot przeszkadza mieszkańcom, to może trzeba z innej strony. Pieski i kotki też nie ciepią tego warkotu.