UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po kiego Wacława, ta galeria pod psem i kotem jest przedstawiana? Weźcie przykład z Trójmiasto. pl Oni tam wymyślają i wyciągają za uszy ciekawe problemu/informacje. A portel. pl kotki i piseki ma do zaproponowania. Przypominam, że Waszą stronę odiwedzają nie tylko wiesniaki, czy inne osobniki z IQ 60.
Gosc9977