14
14.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciezko sie pogodzic z porazką? Tak my po zawodowkach coraz bardziej tepi bo piekarz czy murarz nie chce zapylac do 70 na emeryture. Tylko u was zanik waznych dwóch czesci ciala daje sie zauwazyc. Juz skończcie biadolic i płakać i spróbujcie za 5 lat
(2020.07.15)
oni uwazajac sie za madrzejszych haha bo ich wybor jest madrzejszy niz moj, zasluzyliscie na to zeby przegrac, za ta wasza nienawisc rasisci polityczni
(2020.07.15)
Nauka jest bezpłatna tylko w teorii.
(2020.07.15)

info

1  
  0
Też wczoraj dostałam taką wiadomość. Po konsultacji z prawdziwym właścicielem konta, okazało się że to próba wyłudzenia.
(2020.07.16)

info

0  
  0