A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciezko sie pogodzic z porazką? Tak my po zawodowkach coraz bardziej tepi bo piekarz czy murarz nie chce zapylac do 70 na emeryture. Tylko u was zanik waznych dwóch czesci ciala daje sie zauwazyc. Juz skończcie biadolic i płakać i spróbujcie za 5 lat
oni uwazajac sie za madrzejszych haha bo ich wybor jest madrzejszy niz moj, zasluzyliscie na to zeby przegrac, za ta wasza nienawisc rasisci polityczni
Nauka jest bezpłatna tylko w teorii.
Też wczoraj dostałam taką wiadomość. Po konsultacji z prawdziwym właścicielem konta, okazało się że to próba wyłudzenia.