UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oni uwazajac sie za madrzejszych haha bo ich wybor jest madrzejszy niz moj, zasluzyliscie na to zeby przegrac, za ta wasza nienawisc rasisci polityczni


Anuluj