UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciezko sie pogodzic z porazką? Tak my po zawodowkach coraz bardziej tepi bo piekarz czy murarz nie chce zapylac do 70 na emeryture. Tylko u was zanik waznych dwóch czesci ciala daje sie zauwazyc. Juz skończcie biadolic i płakać i spróbujcie za 5 lat