UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciezko sie pogodzic z porazką? Tak my po zawodowkach coraz bardziej tepi bo piekarz czy murarz nie chce zapylac do 70 na emeryture. Tylko u was zanik waznych dwóch czesci ciala daje sie zauwazyc. Juz skończcie biadolic i płakać i spróbujcie za 5 lat