Wybrany wątek opinii

Ciezko sie pogodzic z porazką? Tak my po zawodowkach coraz bardziej tepi bo piekarz czy murarz nie chce zapylac do 70 na emeryture. Tylko u was zanik waznych dwóch czesci ciala daje sie zauwazyc. Juz skończcie biadolic i płakać i spróbujcie za 5 lat
(2020.07.15)
oni uwazajac sie za madrzejszych haha bo ich wybor jest madrzejszy niz moj, zasluzyliscie na to zeby przegrac, za ta wasza nienawisc rasisci polityczni
(2020.07.15)
Powrót do komentarzy