UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pampi-ZAWADA - Kasa! Kasa! Nic nie robisz, a jak coś nabroisz to żadnej odpowiedzialności. To jest robota. Tylko przed wyborami się udziel, zamydl oczy, bo większość to tępaki i łyka kit i znowu można przed kamerami bredzić.


Anuluj