UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo przecież trzeba gnać bez opamiętania. Tydzień czy dwa urlopu to za mało. Lepiej być godzinę później na miejscu niż wylądować w rowie lub w szpitalu.
Jamess
Bo przecież trzeba gnać bez opamiętania. Tydzień czy dwa urlopu to za mało. Lepiej być godzinę później na miejscu niż wylądować w rowie lub w szpitalu.
Jamess