UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo przecież trzeba gnać bez opamiętania. Tydzień czy dwa urlopu to za mało. Lepiej być godzinę później na miejscu niż wylądować w rowie lub w szpitalu.

Jamess

Anuluj