A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
centrum miasta to są krzaki przy urzędzie miasta, a nie te przy Rycerskiej i Tysiąclecia, proszę sprostować ten oczywisty błąd
A co ma piernik o wiatraka ???ogarnij się człowieku
A miało być 100 tyś mieszkań od Morawieckiego i Dudy. .. .
a praca miala sie oplacac i Polacy mieli wracac a tak przynajmniej czesciowo przestali wyjezdzac, jak juz brac socjal to przynajmniej jest sie u siebie
Naj wiecej Polaków wyjechało jak była tu zielona wyspa. A siednia płaca była 1600 brutto!
@EU.. - I nadal stad wyjezdzaja. Masowo.
Koljny nierob i cpun.
Pani Aniu Dawid na Boga! Niech Pani jednak poprawia te stylistyczne fikołki policjantów "Ciało kobiety decyzją prokuratora zostało przekazane na sekcję zwłok". Nic Pani nie zgrzyta w tym "przekazane na sekcję zwłok". Przecież możecie to przeredagować.
Komus przybic musza
udusił kobiecinę zapewne motyw rabunkowy ale to tylko przypuszczenia. W tych krzaczorach to od lat bezdomni siedzą piją, śpią CENTRUM MIASTA i gdzie policja? Zimą jak nie ma liści to cały ten syf tam widać powinni powycinać te krzaki i zostawić tylko drzewa. Ten problem w tym miejscu nie powstał wczoraj