UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a praca miala sie oplacac i Polacy mieli wracac a tak przynajmniej czesciowo przestali wyjezdzac, jak juz brac socjal to przynajmniej jest sie u siebie


Anuluj