UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a praca miala sie oplacac i Polacy mieli wracac a tak przynajmniej czesciowo przestali wyjezdzac, jak juz brac socjal to przynajmniej jest sie u siebie
a praca miala sie oplacac i Polacy mieli wracac a tak przynajmniej czesciowo przestali wyjezdzac, jak juz brac socjal to przynajmniej jest sie u siebie