UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

udusił kobiecinę zapewne motyw rabunkowy ale to tylko przypuszczenia. W tych krzaczorach to od lat bezdomni siedzą piją, śpią CENTRUM MIASTA i gdzie policja? Zimą jak nie ma liści to cały ten syf tam widać powinni powycinać te krzaki i zostawić tylko drzewa. Ten problem w tym miejscu nie powstał wczoraj


Anuluj