Wybrany wątek opinii
Naj wiecej Polaków wyjechało jak była tu zielona wyspa. A siednia płaca była 1600 brutto!
Do moderacji
Odpowiedz
32
10
@EU.. - I nadal stad wyjezdzaja. Masowo.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@EU.. - Tych co znam już tu nie wrócą i dziękują Tuskowi, że im życie uratował.
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
@EU.. - Najwięcej wyjechało takich, co pokończyli szkoły i nie potrafią pisać po polsku :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@EU.. - Grunt że analfabeci zostali
Do moderacji
Odpowiedz
0
0