Wybrany wątek opinii

Naj wiecej Polaków wyjechało jak była tu zielona wyspa. A siednia płaca była 1600 brutto!
EU.. (2020.07.03)
@EU.. - I nadal stad wyjezdzaja. Masowo.
(2020.07.03)
@EU.. - Tych co znam już tu nie wrócą i dziękują Tuskowi, że im życie uratował.
Struś (2020.07.03)
@EU.. - Najwięcej wyjechało takich, co pokończyli szkoły i nie potrafią pisać po polsku :)
_EB (2020.07.04)
@EU.. - Grunt że analfabeci zostali
QbeeQ (2020.07.06)
Powrót do komentarzy