Wybrany wątek opinii
udusił kobiecinę zapewne motyw rabunkowy ale to tylko przypuszczenia. W tych krzaczorach to od lat bezdomni siedzą piją, śpią CENTRUM MIASTA i gdzie policja? Zimą jak nie ma liści to cały ten syf tam widać powinni powycinać te krzaki i zostawić tylko drzewa. Ten problem w tym miejscu nie powstał wczoraj
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
Wycinac no co za bzdet. wiecej patroli wysylac.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0