Wybrany wątek opinii

udusił kobiecinę zapewne motyw rabunkowy ale to tylko przypuszczenia. W tych krzaczorach to od lat bezdomni siedzą piją, śpią CENTRUM MIASTA i gdzie policja? Zimą jak nie ma liści to cały ten syf tam widać powinni powycinać te krzaki i zostawić tylko drzewa. Ten problem w tym miejscu nie powstał wczoraj
(2020.07.03)
Wycinac no co za bzdet. wiecej patroli wysylac.
(2020.07.06)
Powrót do komentarzy