Wybrany wątek opinii

Co by nie mówić, PIS jest konsekwentny w swoich działaniach i nie patrzą na jakieś zachcianki UE czy też zastrzeżenia Rosji. Pod tym względem mają u mnie bardzo duży PLUS i będę głosował na Dudę, na pohybel PO i ich kłamstwom.
45yhsrthjnz (2020.06.26)
@45yhsrthjnz - I tak trzymać, na ten momemt nie ma lepszego kandydata.
(2020.06.26)
Powrót do komentarzy