UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co by nie mówić, PIS jest konsekwentny w swoich działaniach i nie patrzą na jakieś zachcianki UE czy też zastrzeżenia Rosji. Pod tym względem mają u mnie bardzo duży PLUS i będę głosował na Dudę, na pohybel PO i ich kłamstwom.

45yhsrthjnz

Anuluj