UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co by nie mówić, PIS jest konsekwentny w swoich działaniach i nie patrzą na jakieś zachcianki UE czy też zastrzeżenia Rosji. Pod tym względem mają u mnie bardzo duży PLUS i będę głosował na Dudę, na pohybel PO i ich kłamstwom.
45yhsrthjnz