A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Poryło go Hegemonem i to jest tego efekt.
Ha Ha Ha
@Anonimek1 - a ty to wiesz, co praktykowałeś?
@Zielarski - hmmm, Level, poważna sprawa, a kto to?
@opus - oszołomy są przy korycie, ale głosują na nich wiecznie naje. .. ani, za 500
@ddd.d - Dziwnym trafem mi w ubieglym tygodniu zabrali. Więc nie wiem skąd takie informacje. Chyba z TVP
spokojnie oszołomy z PO nie straszcie pisem, zobaczcie co sie dzieje z elblagiem gdy suweren wedle nakazow jurka wcisly wybral sobie wroblewskiego a wczesniej nowaczyka na prezydenta miasta. Jednego wywiezli na taczce a drugi staje sie coraz bardziej niepopularny i tylko kwestia czasu jak elblazanie go wywioza. Tak wlasnie POwcy znaja sie na polityce. To są amatorzy i chłoptasie a nie politycy. Wam kury szczac swoloczy! a nie polityke uprawiac. Bez programu, bez pomyslow byle do koryta po pieniadze POdatnika. A przy tym kalać we wlasne gniazdo i kraj. To krotka charakterystyka POwca
Ale dzban, idiota roku
Ciekawe kto go ganiał, diabeł czy anioł ?
@Bananito - Jesteś chory z nienawiści do Kościoła, ja nie bronię zboczeńców w sutannach, ale jak twój sąsiad z bloku jest idiotą, to reszta mieszkańców trzydziestorodzinnego budynku to też wariaci?Masz wyprany mózg przez lewaków i nie potrafisz samodzielnie myśleć, miłego dnia życzę.
Ten chłopaczek 25 letni odwalił taki numer ze az mnie zatkalo. .. nie myślałem ze takie tempaki i bezmuzgi jeszcze wogole żyją na świecie. .. zloty medal powinien dostac