UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
spokojnie oszołomy z PO nie straszcie pisem, zobaczcie co sie dzieje z elblagiem gdy suweren wedle nakazow jurka wcisly wybral sobie wroblewskiego a wczesniej nowaczyka na prezydenta miasta. Jednego wywiezli na taczce a drugi staje sie coraz bardziej niepopularny i tylko kwestia czasu jak elblazanie go wywioza. Tak wlasnie POwcy znaja sie na polityce. To są amatorzy i chłoptasie a nie politycy. Wam kury szczac swoloczy! a nie polityke uprawiac. Bez programu, bez pomyslow byle do koryta po pieniadze POdatnika. A przy tym kalać we wlasne gniazdo i kraj. To krotka charakterystyka POwca
opus