UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bananito - Jesteś chory z nienawiści do Kościoła, ja nie bronię zboczeńców w sutannach, ale jak twój sąsiad z bloku jest idiotą, to reszta mieszkańców trzydziestorodzinnego budynku to też wariaci?Masz wyprany mózg przez lewaków i nie potrafisz samodzielnie myśleć, miłego dnia życzę.