Przyjechał do komendy, by… zmylić pościg

46
23.06.2020
Przyjechał do komendy, by… zmylić pościg
(fot. KMP Elbląg)
Policyjny patrol wjeżdżając na teren komendy zauważył dziwnie zaparkowaną hondę accord, a w niej wystraszonego mężczyznę. Gdy policjanci zapytali go, co się stało i dlaczego tu stoi? Ten zaczął im opowiadać o tym, że był ścigany i postanowił się ukryć na parkingu komendy.

Niecodzienne tłumaczenie się 25-latka zastanowiło policjantów. Mężczyzna był pobudzony, gestykulował i tłumaczył im ciągle, że aby zgubić pościg przyjechał do komendy. Policjanci postanowili wylegitymować go oraz sprawdzić jego auto. Na tylnej kanapie hondy zauważyli dwie tablice rejestracyjne. Po sprawdzeniu numerów w bazie okazało się, że pochodzą one z kradzieży. Policjanci przeszukali auto oraz samego 25-latka. Przy nim znaleźli foliowe zawiniątko z białą substancją, a drugi taki woreczek foliowy znaleziono w aucie przy fotelu kierowcy. Narkotykowy tester potwierdził, że jest to amfetamina. 25-latek przyznał się policjantom, że wcześniej zażywał narkotyki i prowadził po nich samochód. Mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy, ponieważ podczas wcześniejszej kontroli zostało mu przez policjantów zatrzymane. Jego honda accord trafiła na policyjny parking, on natomiast resztę nocy spędził w areszcie.

25-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co za łeb. Sam się zgłosił w sumie, naćpany, z prochami i kradzionymi tablicami. Haha
Moris (2020.06.23)
@Moris - Ale taka nauczka dla innych, co prochy robią za sieczkę z mózgu.
Anonimek1 (2020.06.23)
Nie no geniusz
Kierownik (2020.06.23)

info

42  
  0
Utylizacja
(2020.06.23)

info

35  
  2
O losie hahahahaha :D mistrz!!
Ploterek (2020.06.23)

info

25  
  0
I to tacy wlasnie glosuja na trzaskowskiego. strach sie bac! oszołomy chca sie dorwac do koryta.
opus (2020.06.23)
niby facet 25 lat jajka obrośnięte a taki idiota
(2020.06.23)

info

34  
  2
a ja szanownemu oficerowi prasowemu chciałam przypomnieć. Dokumentu jako takiego policjanci nie zabierają teraz. Zostaje on zatrzymany wirtualnie w systemie komputerowym. Ehhhh
ddd.d (2020.06.23)
Zalegalizować dragi! I mówię to jako osoba trzymająca się od nich z daleka. Kto nie chce ten nie bierze, kto chce brać i tracić zdrowie to jego sprawa i tak sobie załatwi prochy i będzie brał. Czy to tych zakutych główek politykierów nie dociera, że to walka z wiatrakami, nie ma sensu i nigdy się nie skończy? Ile lat już walczą z dragami? I co? I tak na wyciągnięcie ręki. Pozdrawiam myślących.
Kkkkk1 (2020.06.23)
Elbląska gangsterka wkracza na nowy Level Ciekawe czy zakapował tego co go gonił
Zielarski (2020.06.23)