A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie wiedział czy to star wars czy poranek kojota
@opus - jak kleszcze
I tacy wlasnie glosuja na Pisolandie i dude. Takimi matolkami latwiej zarzadzac. Nacpany, nachlany, akurat wyborca dudy.
@Kkkkk1 - Widzę 9 osób co dało minusy to chorzy psychicznie.
@opus - Dokładnie tak piszesz, kto wybierze czaskowkiego to wybiera klęskę wszechczasów !!! Pamiętajcie to przy urnach, jak wybierzecie tak będziecie mieli a potem nie płakać. Tylko obecny prezydent !!! Nie kto inny !!!
Nie pisole. .. .. tylko synek przyjechał do taty na komendę złożyć życzenia a źli panowie sie czepiają.
Typowy pisowiec. .. tak głupi że uwierzył w wymysły własnej wyobraźni
@opus - Typowe myslenie zniewolonego umyslowo czlonka sekty smolenskiej. Od razu widac ze takie przyglupy jak ty popieraja Du. .. e.
psy wyjątkowo czujne typ wyjątkowo głupi
Typowy wyborca sekty.