46
23.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie wiedział czy to star wars czy poranek kojota
(2020.06.23)
@opus - jak kleszcze
(2020.06.23)
I tacy wlasnie glosuja na Pisolandie i dude. Takimi matolkami latwiej zarzadzac. Nacpany, nachlany, akurat wyborca dudy.
(2020.06.23)

info

7  
  4
@Kkkkk1 - Widzę 9 osób co dało minusy to chorzy psychicznie.
Kkkkk1 (2020.06.23)
@opus - Dokładnie tak piszesz, kto wybierze czaskowkiego to wybiera klęskę wszechczasów !!! Pamiętajcie to przy urnach, jak wybierzecie tak będziecie mieli a potem nie płakać. Tylko obecny prezydent !!! Nie kto inny !!!
(2020.06.23)
Nie pisole. .. .. tylko synek przyjechał do taty na komendę złożyć życzenia a źli panowie sie czepiają.
(2020.06.23)

info

2  
  0
Typowy pisowiec. .. tak głupi że uwierzył w wymysły własnej wyobraźni
(2020.06.23)

info

6  
  0
@opus - Typowe myslenie zniewolonego umyslowo czlonka sekty smolenskiej. Od razu widac ze takie przyglupy jak ty popieraja Du. .. e.
Von Trupka (2020.06.23)
psy wyjątkowo czujne typ wyjątkowo głupi
(2020.06.23)

info

5  
  0
Typowy wyborca sekty.
(2020.06.23)