UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@opus - Dokładnie tak piszesz, kto wybierze czaskowkiego to wybiera klęskę wszechczasów !!! Pamiętajcie to przy urnach, jak wybierzecie tak będziecie mieli a potem nie płakać. Tylko obecny prezydent !!! Nie kto inny !!!