Wybrany wątek opinii
Zalegalizować dragi! I mówię to jako osoba trzymająca się od nich z daleka. Kto nie chce ten nie bierze, kto chce brać i tracić zdrowie to jego sprawa i tak sobie załatwi prochy i będzie brał. Czy to tych zakutych główek politykierów nie dociera, że to walka z wiatrakami, nie ma sensu i nigdy się nie skończy? Ile lat już walczą z dragami? I co? I tak na wyciągnięcie ręki. Pozdrawiam myślących.
Do moderacji
Odpowiedz
17
19
@Kkkkk1 - W Holandii według statystyk po zalegalizowaniu marihuany liczba osób palących spadła o ok 20 procent i cały czas jest krzywa malejąca Jak coś nie jest zakazane już tak nie rajcuje
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@Kkkkk1 - i taki cpun do roboty sie nie garnie, potem kradnie bo brakuej na dragi
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Kkkkk1 - Widzę 9 osób co dało minusy to chorzy psychicznie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2