23
22.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jakoś dziwnie znów na piedestale SP 18,ciekawe kto tam pracuje z takim przebiciem. .. .. Znów przykrywa się problem SP 9. Nie ładnie Panie Prezydencie Miasta.
Limo (2020.06.22)

info

5  
  2
idąc tokiem myslenia rafcia i POpapranćów. .. .1 mln 600 tys PLN, ile udało by sie z tej kwoty przeznaczyń na co zlikwidowane etaty sprzątaczek, woznych i ksiegowych w szkole. .. .Teraz sprzataczka ma sprzatnośc dokladnie ok 2.000 m 2 dziennie. ze stolikami, toaletami itp. Czy prezio, vice prezio miasta widza co to znaczy ??? zwolnic 1000 osob aby wybudowac 3 boiska. .. .ciekawe ile boisko wyda w sklepie lub zaplaci podatkow. .. Wrobelku cwir, cwir. .. .
Bhima 322 (2020.06.22)

info

3  
  5
To jest kontynuacja budowy słynnych "Orlików". Dla dzieci i młodzieży a także dorosłych. To pierwszorzędna sprawa. Dzisiaj już nikt nie mówi, a niektórzy boją się to mówić, że autorem - pomysłodawcą tych "Orlików"był nasz młody sąsiad znad Motławy - Pan Donald Tusk, wielki obywatel Polski i zjednoczonej Europy. Niestety, nikt dzisiaj nie prowadzi statystyk, obliczeń i relacji - ile te "Orliki"przysporzyły tężyzny fizycznej, dobrych sportowców - ilu młodych ludzi odciągnęły od pochopnych i szkodliwych narowów, jak wydatnie zmniejszyły problemy dla naszych panów policjantów. - To są fakty. W naszym sąsiedztwie są dwa "Orliki"- i okazuje się, że są nieustannie okupowane! Na szczęście są oświetlone i mają szatnie z bieżącą wodą. By na nich zagrać - jak mówią młode szkolniaki - trzeba się zameldować i zarezerwować! To dobre wiadomości i oby tak dalej.
erg. (2020.06.23)

info

2  
  2
Właśnie co z Torem bublem. Czy D0asz Bór wykonawca już pieniądze zwrócił. Bagatela kilka milionów do kasy miasta?
(2020.06.23)

info

2  
  0
Zróbcie modernizację obiektu przy A8 paperluchy. Murawa, telebim, łuki a w ich miejsce parkingi etc.
(2020.06.23)

info

1  
  0
Chwali się potrafi tylko ta nasza władza a co z orlikami czemu tak krótko są otwarte pieniędzy zabrakło na sport no jasne niech dzieci w domu przed komputerami siedzą i tyja ot taka nasza polityka.
Zatroskana matka (2020.06.23)

info

4  
  0
ćwirek deweloper czeka kłamiesz o sp9.dobrze wiesz że szkoła idzie do likwidacji.
PO (2020.06.23)

info

1  
  0
Szkola 23 nie dostanie, bo jest za blisko urzedu I ma za malo uczniow, zreszta miala isc do likwidacji, a przeniesiona miala zostac poradnia pedagogiczna z Komenskiego
......... (2020.06.23)

info

0  
  0
Poprawka poradnia z Kosynierow Gdynskich, ale na razie cisza. ..
......... (2020.06.23)

info

0  
  0
Dostaja tylko te szkoly gdzie dyrektor startuje w wyborach samorzadowych. ..
......... (2020.06.23)

info

1  
  0