UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chwali się potrafi tylko ta nasza władza a co z orlikami czemu tak krótko są otwarte pieniędzy zabrakło na sport no jasne niech dzieci w domu przed komputerami siedzą i tyja ot taka nasza polityka.

Zatroskana matka