UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest kontynuacja budowy słynnych "Orlików". Dla dzieci i młodzieży a także dorosłych. To pierwszorzędna sprawa. Dzisiaj już nikt nie mówi, a niektórzy boją się to mówić, że autorem - pomysłodawcą tych "Orlików"był nasz młody sąsiad znad Motławy - Pan Donald Tusk, wielki obywatel Polski i zjednoczonej Europy. Niestety, nikt dzisiaj nie prowadzi statystyk, obliczeń i relacji - ile te "Orliki"przysporzyły tężyzny fizycznej, dobrych sportowców - ilu młodych ludzi odciągnęły od pochopnych i szkodliwych narowów, jak wydatnie zmniejszyły problemy dla naszych panów policjantów. - To są fakty. W naszym sąsiedztwie są dwa "Orliki"- i okazuje się, że są nieustannie okupowane! Na szczęście są oświetlone i mają szatnie z bieżącą wodą. By na nich zagrać - jak mówią młode szkolniaki - trzeba się zameldować i zarezerwować! To dobre wiadomości i oby tak dalej.

erg.

Anuluj