UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś dziwnie znów na piedestale SP 18,ciekawe kto tam pracuje z takim przebiciem. .. .. Znów przykrywa się problem SP 9. Nie ładnie Panie Prezydencie Miasta.
Limo
Jakoś dziwnie znów na piedestale SP 18,ciekawe kto tam pracuje z takim przebiciem. .. .. Znów przykrywa się problem SP 9. Nie ładnie Panie Prezydencie Miasta.
Limo