UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakoś dziwnie znów na piedestale SP 18,ciekawe kto tam pracuje z takim przebiciem. .. .. Znów przykrywa się problem SP 9. Nie ładnie Panie Prezydencie Miasta.

Limo

Anuluj